MOJA KSIĄŻKA JUŻ W SPRZEDAŻY!Pragnę poinformować, że moja książka "Zdrowe słodkości. Motywacja i porady na zdrowie życie" jest już dostępna w sprzedaży. Można ją zakupić w wielu księgarniach internetowych m.in Empik, Matras, Merlin, ZNAK, a także w stacjonarnym sklepie Empik.

Napisanie książki było niesamowicie ciężką pracą. Były wzloty i upadki, ale warto było ponieważ nie ma nic piękniejszego w życiu niż realizowanie własnych marzeń i dzielenie się swoją pasją z innymi ludźmi.

W książce znajdziesz m.in blisko 150 przepisów na zdrowe słodkości- ciasta, batony, ciasteczka, koktajle i inne słodkości bez mąki pszennej, utwardzonych tłuszczów, rafinowanego cukru i nabiału(wiele BEZGLUTENOWYCH PRZEPISÓW), a także
-poznasz przyczynę swoich zachcianek kulinarnych
-dowiesz się, jak przestać jeść niezdrowe słodycze
-dowiesz się czym są nawyki i w jaki sposób wpływają na Twoje życie
-dowiesz się jak wyznaczać i osiągać swoje cele- przyda Ci się to nie tylko w zmianie złych nawyków żywieniowych, ale również w innych dziedzinach swojego życia
-otrzymasz praktyczne i proste porady, w jaki sposób prowadzić zdrowy styl życia W książce dziele się również swoimi osobistymi doświadczeniami z bulimią, z która zmagałam się przez blisko 10 lat. Mam nadzieję, że moja historia będzie nie tylko przestrogą dla wielu osób, ale także motywacją, że można wygrać z tą chorobą i iść przez życie z podniesioną głową realizując swoje cele!
Liczę, że ta publikacja spełni oczekiwania każdego czytelnika, zainspiruje do owocnych zmian w życiu i będzie przewodnikiem po zdrowych i smacznych smakołykach :)!

3 komentarze: