SOKI OD CYMES


Nie od dziś wiadomo, że do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu potrzebne nam są witaminy oraz składniki mineralne, które między innymi możemy dostarczyć ze świeżych warzyw i owoców. Jednak w przypadku osób, które są mocno zabiegane, albo z powodów zdrowotnych nie mogą lub musza ograniczyć świeże warzywa i owoce, to świetnym dodatkiem do diety będą smaczne i pożywne soki. Zwłaszcza teraz, zimą, kiedy wybór warzyw i owoców jest znacznie mniejszy.
Należy o tym pamiętać, że jeśli chcemy korzystać z dobrodziejstwa soków musimy zwracać szczególną uwagę na ich skład. Czyli kupować tylko te soki, które są naturalnie mętne, wyciśnięte z warzyw i/lub owoców oraz pozbawione sztucznych słodzików, barwników itd.
Moją ulubioną firmą jest marka CYMES. Spożywam ich soki od lat i jestem zachwycona! Najczęściej wybieram sok marchwiowy oraz grejpfrutowy ze względu na walory smakowe i zdrowotne.
Na przykład sok marchwiowy jest cennym źródłem beta karotenu, którzy zapewni zdrowy wygląd paznokci, włosów oraz promienną i pełną blasku skórę. Dodatkowo marchew poprawia wzrok i wzmacnia układ odpornościowy.
Z kolei sok z grejpfrutów jest źródłem witaminy A,C,E oraz magnezu, potasu oraz sodu. Grejpfruty zawierają związek naringinę, który jest odpowiedzialny za gorzki smak tego owocu. Ma ona działanie lekko przeczyszczające, wspomagające przemianę materii oraz pomagać w utrzymaniu prawidłowego stężenia glukozy u chorych na cukrzycę.
Markę CYMES cenię ich za jakość, naturalność, różnorodność smaków , a także za to że większość soków sprzedawana jest w szklanych butelkach. Dodatkowym atutem jest to, że producent dba oto, by soki były przechowywane w odpowiednich warunkach.

Dlaczego warto pić świeże soki z warzyw i owoców?
-oczyścimy nasz układ trawienny i wydalniczy
-wzmocnimy system immunologiczny
-poprawimy wygląd skóry, włosów, paznokci
-odzyskamy witalność
-otrzymamy zastrzyk energii
-dostarczymy bombę witaminową min. witaminę A, C, E
-dostarczymy minerałów takich jak magnez, wapń, potas, krzem, siarka
-ekspresowa przyswajalność (już po 30 minutach zostaje on w 100% zasymilowany) dzięki temu znacznie odciążamy organy trawienne


Soki CYMES znajdziecie w lodówkach ze świeżą żywnością w praktycznie każdym sklepie.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz