Garnek AMBITION GEMINI do gotowania na parze

W ramach współpracy z firmą garneczki.pl otrzymałam do przetestowania garnek marki AMBITION GEMINI 3L, który jest przeznaczony do gotowania na parze.
Garnek może służyć osobom, które ze względów zdrowotych muszą być na diecie lekkostrawnej, ale również jest on dla osób, które nie chcą aby z ich potraw 'uciekały' cenne witaminy i minerały. Bowiem podczas tradycyjnego gotowania warzywa i owoce tracą średnio 40% witamin (witamina C aż 70%). Natomiast podczas gotowania na parze zachowamy, jak najwięcej istotych składników odżywczych, a także smak oraz aromat potrawy. W garnku możemy ugotować warzywa, owoce, mięso, ryby itpKilka słów o
 garneczki.pl:
Sklep garneczki.pl został zaprojektowany z myślą o zaoferowaniu, jak najbogatszej gamy produktów związanych z wyposażeniem kuchni oraz jadalni. Sklep oferuje szeroki wybór naczyń kuchennych takich jak: patelnie, komplety garnków, czajniki oraz serwisy porcelanowe, a także wiele innych elementów wyposażenia agd, których nie może zabraknąć w każdej kuchni!
Sklep garneczki.pl współpracuje z wieloma dostawcami oraz producentowami zarówno z Polski, jak i krajów zachodnich: (m.in. Emalia Olkusz, Krosno S.A., Elo-Pol, SSW, SilikoMart, Guardini, Luminarc czy Silit).

Specyfika produktu:
Garnek do gotowania na parze Gemini z oferty marki Ambition:
-W skład zestawu wchodzi garnek, jeden wkład do gotowania na parze i pokrywka. 
-Pojemność całkowita dolnego garnka: 3,0 l  
Wysokość złożonego naczynia bez pokrywki: 18,0 cm
-Wysokość złożonego naczynia z pokrywką: 23,0 cm
-Wysokość dolnego garnka: 13,0 cm
-Wysokość górnego pojemnika: 9,5 cm
-Średnica zewnętrzna: 21,5 cm
-Średnica wewnętrzna: 20,0 cm 
-Waga ok. 1,990 kg

Ogromną zaletą garnka jest to, że możemy go używać na wszystkich kuchenkach: elektrycznej, ceramicznej, indukcyjnej i gazowej


Jak oceniam produkt?
Gotowanie na parze towarzyszy mi już od wielu lat. Cały czas używałam do gotowania parowar, jednak mycie urządzenia zajmowało mi zbyt wiele czasu, zajmował on zbyt wiele miejsca w kuchni i popsuł się(w końcu jest to urządzenie elektryczne).

Garnek jest stanowczo wygodniejszy, zajmuje mniej miejsca i świetnie się prezentuje oraz jest wyjątkowo bezproblemowy w czyszczeniu.
Polecam!
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu: KLIK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz