Woda kokosowa od RiRi Acqua di Cocco

Kilka dni temu otrzymałam od firmy RiRi wspaniałą niespodziankę- szklane butelki wypełnione smaczną i niesamowicie zdrową wodą kokosową (każda po 250ml).
Ten napój jest prawdziwą
 bombą witaminowa, która sprawia, że organizm jest nawodniony, tryska energią i zdrowiem! Jestem jej absolutną fanką, bowiem nie ma świecie nic lepszego niż naturalny płyn z wnętrza młodego kokosa :)

Kim jest RiRi?
Marka RiRi Acqua di Cocco powstała w odpowiedzi na rosnący popyt na wodę kokosową. Specjaliści z zespołu z San Pellegrino Terme od lat współpracują z farmerami i plantacjami orzechów kokosowych na całym świecie.

Dzięki własnym badaniom określili idealne warunki do zbioru najlepszej jakości orzechów kokosowych.
Im więcej dowiadywali się o wodzie kokosowej i jej unikalnych zaletach zdrowotnych, z tym większą pasją chcieli dzielić się tym produktem ze światem.

Znalezienie odpowiedniego smaku zajęło im ponad dwa lata testów.

Powstała w 2013 r. firma RiRi Acqua jest jedną z wiodących włoskich firm wielonarodowych w branży napojów funkcjonalnych, superżywności i produktów ekologicznych, która prowadzi badania, produkcję i dystrybucję.

Woda kokosowa RiRi Acqua di Cocco rozlewana jest prosto do szklanych butelek na ekologicznych plantacjach orzechów kokosowych w Azji Południowo-Wschodniej, a ich sieć dystrybucji rozwija się na całym świecie!

Co zawiera woda kokosowa?
-potas
-magnez
-wapń
-fosfor
-witaminę C
-witaminy z grupy B- B1, B2, B3, B5 i B6

Woda z młodego kokosowa jest niemal identyczna, jak ludzkie osocze!

Ciekawostki :
W sanskrycie (języku starożytnych Hindusów) palma kokosowa znana jest pod nazwą 
kalpa virksha, co oznacza "drzewo dające wszystko, co niezbędne do życia".
Kokosy, to jedne z najcudowniejszych darów natury na naszej planecie. Niezależne od tego, gdzie jesteśmy, co zrobiliśmy i jak bardzo zaniedbaliśmy nasze ciało, świeży miąższ kokosowy, woda kokosowa, śmietanka kokosowa oraz olej kokosowy mogą uratować nam życie.
Podczas bitew na Pacyfiku w trakcie II wojny światowej, w latach 1941-1945, w nagłych wypadkach obie strony konfliktu wykorzystywały do transfuzji wodę kokosową, wstrzykiwaną bezpośrednio z kokosa!
Kokosy charakteryzują się niezwyklą zdolnością regenerowania tkanek uszkodzonych przez procesy oksydacyjne, usprawniają funkcjonowanie układu nerwowego, zwiększają produkcję mleka u kobiet karmiących i pobudzają produkcję męskiego nasienia.

Inne właściwości wody kokosowej:
-jest doskonałym źródłem subtancji odżywczych dla niemowląt

-jest świetnym sposobem na nawodnienie organizmu
-jeste magazynem organicznych związków chemicznych ponudzających rozwój
-jest środkiem pomocniczym (przy zastosowaniu miejscowym) w zapobieganiu wysypkom i łagodzeniu ich
-łagodzi infekcje przewodu moczowego
-jest doskonałym środkiem wzmacniającym dla osób w każdym wieku
-jest specyfikiem zastępującym osocze krwi, ponieważ jest sterylna, nie wytwarza ciepła, nie niszczy czerwonych krwinek i jest tolerowana przez organizm
-skutecznie leczy kaca :)Podsumowanie:
Myślę, że nie muszę tutaj nic więcej dodawać. Powiem tylko jedno PIJCIE WODĘ KOKOSOWĄ, a wyjdzie Wam to na zdrowie!Zapraszam na stronę producenta: KLIK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz